Rolety wewnętrzne i zewnętrzne.

PORTOS S.J. - wielkopolski producent wysokiej jakości rolet okiennych - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.
Od początku swego istnienia zajmuje się produkcją i sprzedażą rolet zewnętrznych. Intensywny i dynamiczny rozwój firmy PORTOS oraz duże nakłady inwestycyjne pozwoliły stać się jednym z wiodących polskich producentów rolet. Zakup nowoczesnych maszyn i technologii do produkcji rolet umożliwił zaoferowanie klientom wysokiej jakości produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.
Obecnie firma PORTOS zajmuje około 45.000m2. W roku 2009 dokonaliśmy zakupu gruntu o łącznej powierzchni 20.000m². Rok później został na nim wybudowany nowy obiekt o powierzchni 7.000m2. Kolejne inwestycje budowlane miały miejsce na początku 2011 roku. Wtedy do użytku oddano następne hale. Powierzchnię magazynów zwiększono o ponad 10 000 m². Pozostały grunt zostanie przeznaczony na parkingi, miejsca załadunku, itp.
Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Celem firmy PORTOS jest szeroko pojęty rozwój i maksymalna satysfakcja klientów. Własny transport i sprawna logistyka zapewnia błyskawiczną dostawę na wyznaczone przez kupującego miejsce.

Chcemy zachęcić Państwa do współpracy z nami z korzyścią dla wszystkich. Jesteśmy pewni, że wkrótce usłyszycie o nas więcej. Niech zachętą będzie także tytuł "JAKOŚĆ ROKU 2010", przyznany w tym roku naszej firmie w ramach programu organizowanego przez Redakcję BIZNES RAPORTU w Dzienniku Gazeta Prawna. Firma została doceniona w odniesieniu do następujących kryteriów: skuteczna realizacja przyjętej polityki jakości, pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne, klarowność stosowanych procedur zapewniających firmie sprawne funkcjonowanie, wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych, dbałość o zapewnienie najwyższej jakości usług, efektywność zarządzania organizacją i nieustanne dążenie do optymalizacji pracy.

Właściciele,
Renata i Tomasz Szukalscy

Comments are closed.